دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

کتاب عکس «شهید آوردند» منتشر شد

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: کتاب عکس «شهید آوردند» منتشر شد در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از فارس، کتاب مصور «شهید آوردند» روایتی از مراسم و تشییع شهدای سبزوار، توسط دفتر مطالعات جبهه‌ فرهنگی انقلاب اسلامی سبزوار منتشر شد.

این کتاب روایتگر تشییع و تکریم شهدای دفاع مقدس در شهر سبزوار و برخی آبادی‌های اطراف آن در دهه 60 است. بیش از 200 قطعه عکس که در خلال مردم‌نگاری و تاریخ‌نگاری اجتماعی و فرهنگی انقلاب به دست آمده که به همراه مقاله تفصیلی ضمیمه به موشکافی بخشی از قابلیت‌های نظری و هنری رسانه‌ای این مجموعه خاطره‌انگیز پرداخته است.

 

محمد کیخسروی گردآوری و تدوین کتاب را بر عهده داشته و تصاویر توسط سیدموسی رباطی جمع‌آوری شده است.

بر اساس گفته نگارنده، مجموعه این کتاب در چهلمین سال حیات انقلاب اسلامی منتشر می‌شود تا شاید تاریکخانه تاریخ برعکس و قلابی ساخته شده توسط کلیشه‌ها و روایت‌های معارض، جشمان ما را به ظهور دیگر گونه تاریخ بومی پررمز و رازمان بگشاید.

در مقدمه ناشر هم می‌خوانیم: تصاویر این کتاب را تاریخ‌نگارانی گمنام ثبت کرده‌اند که نه نامشان موجود است نه تصویرشان. این مجموعه، تصاویر عکاسان آماتور از روزهای پرتلاطم سبزوار است.

کتاب مصور «شهید آوردند» در 500 نسخه به چاپ رسیده است و به بهای 35 هزار تومان به فروش می‌رسد.

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب با شماره تلفن 88960477 تماس بگیرند.

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : کتاب عکس «شهید آوردند» منتشر شد

کتاب عکس «شهید آوردند» منتشر شد

23 May 2018 | 2:04 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان