دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

نمایش آثار ۲۱ هنرمند ایرانی در لندن/ گرانترین تابلوهای حراج «کاما» + تصاویر

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: نمایش آثار ۲۱ هنرمند ایرانی در لندن/ گرانترین تابلوهای حراج «کاما» + تصاویر در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش خبرنگار تجسمی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از فارس، عصر امروز (پنجشنبه 16 فروردین) و همزمان با افتتاح گالری کاما در لندن، 51 تابلوی نقاشی از 21 هنرمند معاصر کشورمان به نمایش در می‌آید.

اکثر این تابلوها با تکنیک رنگ‌روغن و اکریلیک روی بوم خلق شده‌اند و اندازه‌هایی بین یک تا سه متر دارند.

 


«پرچم انگلستان» اثر فریدون امیدی،‌ سال خلق: 2014، اندازه 210 در 160 سانتی‌متر

 

در این نمایشگاه که Sensation (احساسات) نام دارد، آثاری از افشین پیرهاشمی، مجتبی تاجیک، محسن جمالی نیک، نیلوفر قادری‌نژاد، محمد طباطبایی، مصطفی نوربخش، عادل یونسی، علی ندایی، شقایق شجاعیان، فریدون امیدی، بیتا وکیلی، اوژن شیراوژن، نجوا عرفانی، فاطمه دیواندری، طاهره صمدی طاری، بابک روشنی‌نژاد، الهام یزدانیان، فلورا فیض بخش، هومن درخشنده، کیانوش فرید و سعید احمدزاده به نمایش در می‌آید.

 


«انعکاس» اثر مصطفی نوربخش،‌ سال خلق: 2010، اندازه 130 در 190 سانتی‌متر

در این میان، نوربخش و وکیلی هر کدام با 4 اثر و شجاعیان، قادری‌نژاد، شیراوژن و دیواندری هر کدام با 3 اثر پیشتاز هستند.

 


«فرش» اثر فاطمه دیواندری،‌ سال خلق: 2012، اندازه 60 در 80 سانتی‌متر

طبق اطلاعات ارائه شده توسط «آرتسی»، آثار حاضر در این نمایشگاه بین هزار تا 20 هزار پوند قیمتگذاری شده‌اند که مجموعاً بالغ بر 420 هزار پوند (حدود 3 میلیارد تومان) است.


«شانس» اثر مصطفی نوربخش،‌ سال خلق: 2010، اندازه 139 در 200 سانتی‌متر

 

گرانترین اثر با 20 هزار پوند (حدود 140 میلیون تومان) متعلق به مصطفی نوربخش است و دو تابلوی «انعکاس» و «شانس» را شامل می‌شود. ارزانترین اثر هم به دیواندری با هزار پوند (حدود 7 میلیون تومان) تعلق دارد.

مونا خوش اقبال، مدیر مجموعه فرهنگی هنری کاما درباره این نمایشگاه گفته است: گالری کاما با هدف ارائه هنر مدرن و معاصر ایران در اروپا، امروز از ساعت 18 تا 22 در  محله سنت جیمز لندن افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : نمایش آثار ۲۱ هنرمند ایرانی در لندن/ گرانترین تابلوهای حراج «کاما» + تصاویر

نمایش آثار ۲۱ هنرمند ایرانی در لندن/ گرانترین تابلوهای حراج «کاما» + تصاویر

5 April 2018 | 1:57 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان