دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

معرفی Nametags؛ جدیدترین قابلیت اینستاگرام! +تصاویر

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: معرفی Nametags؛ جدیدترین قابلیت اینستاگرام! +تصاویر در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از میزان، اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی به نام “Nametags” است. این قابلیت به کاربر اجازه می دهد تصویری از خود را در صفحه خود قرار دهد تا دیگر کاربران به وسیله اسکن آن بتوانند او را دنبال کنند.

ماه گذشته برخی از شرکت های فناوری توانسته بودند نام این قابلیت را از طریق فایل APK اینستاگرام متوجه شوند اما روز گذشته کاربری به نام “Genady ” با قرار دادن اسکرین شات هایی از کاربرد آن پرده برداشت.

Nametags” که قابلیتی کپی شده از روی نرم افزار اسنپ چت است، می تواند پیدا کردن افراد را در اینستاگرام آسان تر کند، به طوری که کاربر به جای تایپ نام کاربری و جست و جو، می تواند تنها به وسیله دوربین گوشی خود، شخص مورد نظر را دنبال کند. به همین ترتیب شرکت های تجاری و ستارگان رسانه های اجتماعی می توانند Nametag خود را در شبکه های اجتماعی دیگر ارسال و یا حتی از آنها روی پوسترها و مدارک استفاده کنند تا دیگر کاربران بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند.

 

Nametags؛ جدیدترین قابلیت اینستاگرام! +تصاویر

Nametags؛ جدیدترین قابلیت اینستاگرام! +تصاویر

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

 

انتهای پیام/

 

 

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : معرفی Nametags؛ جدیدترین قابلیت اینستاگرام! +تصاویر

معرفی Nametags؛ جدیدترین قابلیت اینستاگرام! +تصاویر

10 April 2018 | 7:06 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان