دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

«محمدرضا سرشار» با اثری تازه به نمایشگاه کتاب آمد

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: «محمدرضا سرشار» با اثری تازه به نمایشگاه کتاب آمد در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از فارس، کتاب دو جلدی «مجموعه میزگردهای نقد ادبیات داستانی» به کوشش محمدرضا سرشار از سوی نشر کتابستان معرفت منتشر و به نمایشگاه کتاب تهران رسید.

این کتاب مجموعه ای از نقدهای شفاهی در مورد مطرح ترین رمان های ایران و جهان است که به صورت برنامه ای در شبکه چهار سیما صورت گرفته است.این برنامه ها با اجرا و محوریت محمدرضا سرشار بوده و هرقسمت منتقد متفاوتی داشته است. مجموعه این نقدها در دو جلد یکی با محوریت رمان های ایرانی و دیگری آثار خارجی پیاده سازی و منتشر شده است.

«دنیای سوفی»، «شوخی»، «خوشه های خشم»، «جنایت و مکافات»، «قصر»، «مرد معلق»، «راز فال ورق»، «بادبادک باز»، «دنیای تئو»، «کوری» و «کیمیاگر» عناوین رمان هایی است که در بخش خارجی مورد نقد قرار گرفته است.

همچنین در بخش رمان های ایرانی «پل معلق»، «باده کهن»، «آنک آن یتیم نظر کرده»، «تاوان عشق»، «روی ماه خداوند را ببوس»، «چراغ ها را من خاموش می کنم»، «بامداد خمار»، «جایی دیگر»، «غیرقابل چاپ»، «عشق سالهای جنگ» و «در آفاق نفس» در این کتاب به آنها پرداخته شده است.

جلد اول این کتاب که به رمان های خارجی اختصاص دارد در 351 صفحه با قیمت 23 هزار و 500 تومان و جلد دوم که رمان های ایرانی در آن بررسی شده در 383 صفحه با قیمت 25 هزار و 500 تومان منتشر شده است.

علاقه مندان به تهیه کتاب های این نشر می توانند به شبستان مصلی (بخش ناشران عمومی) راهروی 22 غرفه 5 مراجعه کنند. سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 12 تا 22 اردیبهشت در مصلای تهران از ساعت 10 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : «محمدرضا سرشار» با اثری تازه به نمایشگاه کتاب آمد

«محمدرضا سرشار» با اثری تازه به نمایشگاه کتاب آمد

5 May 2018 | 6:57 am

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان