دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

فاز سوم احداث صحن امام رضا(ع) در حرم امامین جوادین(ع) آغاز شد

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: فاز سوم احداث صحن امام رضا(ع) در حرم امامین جوادین(ع) آغاز شد در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش خبرنگار حج و زیارت گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از فارس، کاظمین یکی از بزرگترین حرم‌های اعتاب مقدسه عراق است که در شهر کاظمین نزدیکی بغداد پایتخت عراق قرار دارد.

امنیت این حرم همواره مورد تأکید متولیان آن قرار داشته است و اکنون روزانه هزاران زائر از کشورهای مختلف به این حرم شریف مشرف می‌شوند.

 

 

در تفاهم‌نامه‌ای در سال 1392 مقرر شد که این صحن توسعه یابد بر همین اساس صحن حضرت امام رضا(ع) در اواخر سال 1393 توسط ستاد بازسازی عتبات طراحی و اجرایی شد.

 

 

صحن امام رضا(ع) در فضایی نزدیک به 50 هزار مترمربع در باب المراد واقع در ضلع شرقی حرم مطهر امامین جوادین(ع) احداث می‌شود.

 

 

در صحن حضرت امام رضا(ع) حرم امامین جوادین(ع) که بارگاه ملکوتی امام کاظم(ع) و امام جواد(ع) به ترتیب پدر و پسر امام رضا(ع) است، مقرر شده تا در سه فاز عملیاتی علاوه بر صحن و رواق زیرین، یک سقاخانه نیز در آن ساخته شود.

 

 

به گزارش فارس، هم‌اکنون ساخت صحن حضرت امام رضا(ع) در مراحل پایانی قرار دارد و فاز سوم آن آغاز شده است.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : فاز سوم احداث صحن امام رضا(ع) در حرم امامین جوادین(ع) آغاز شد

فاز سوم احداث صحن امام رضا(ع) در حرم امامین جوادین(ع) آغاز شد

9 June 2018 | 1:25 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان