دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

غرفه‌های بی‌نام، بازدیدكنندگان سرگردان + عکس

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: غرفه‌های بی‌نام، بازدیدكنندگان سرگردان + عکس در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، ظهر روز نخست نمایشگاه کتاب در حالی سپری می‌شود که همچنان سر در غرفه‌ها نامی ندارند و بازدیدکنندگان در عبور از راهروها با کتیبه‌های سفید و بی‌نام مواجه می‌شوند.

نداشتن نام به اصطلاح در کتیبه‌های ورودی سالن‌ها سردرگمی‌هایی را برای بازدیدکنندگان در پی دارد. این در حالی است که در سال‌های گذشته، کیوسک‌های «از من بپرس» و راهنمایان نمایشگاه، موثرترین و کاربردی‌ترین بخش در استفاده بهتر و مکان‌یابی غرفه‌ها بود که متاسفانه هنوز این خلا در ورودی سالن ها و ابتدای راهروها دیده می‌شود.


سر در خالی غرفه‌ها در نمایشگاه کتاب، 12 اردیبهشت 97

 

به نظر می‌رسد مراجعات مختلف و بسیار روز اول کماکان ادامه‌دار باشد و باید ناظران سالن‌ها این خلا را به سرعت برطرف کنند.

نبود راهنمایان هر سال و همچنین نصب نشدن پوسترهای راهنمای راهروها در ابتدای هر راهرو، بازدیدکنندگان غرفه‌ها را به دردسر انداخته و مردم نمی‌توانند ناشران مورد نظرشان را در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پیدا کنند.

در نبود این راهنماها در سر در غرفه‌ها و ابتدای راهروها سبب شده تا ناشران، به خصوص موسسات ابتدای هر راهرو، تبدیل به بخش «از من بپرس» بشوند و به دلیل مراجعات مکرر مردم، مستأصل و عصبانی شوند.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : غرفه‌های بی‌نام، بازدیدكنندگان سرگردان + عکس

غرفه‌های بی‌نام، بازدیدكنندگان سرگردان + عکس

2 May 2018 | 3:00 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان