دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

دانشگاه تهران؛ یک نهاد جهانی در دنیا

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: دانشگاه تهران؛ یک نهاد جهانی در دنیا در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

دانشگاه تهران؛ یک نهاد جهانی در دنیابه گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از میزان، محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه تهران در دومین جشن دانش آموختگان دانشگاه تهران که عصر امروز در باشگاه دانشجویان این دانشگاه برگزار شد گفت: امروز برای دانشگاه تهران یک روز بسیار بزرگ و به یاد ماندنی است و امروز ما شاهد دانش آموختگان دانشگاه تهران در یک جمع صمیمانه،‌گرم و دوست داشتنی هستیم.

وی ادامه داد: این دومین بار است که در دانشگاه تهران ما توفیق آن را داریم که جشن دانش آموختگی را با حضور همه دانش آموختگان در این دانشگاه برگزار کنیم.

رئیس دانشگاه تهران افزود: ما به شما دانش آموختگان افتخار می‌کنیم همانگونه که شما به دانشگاه تهران افتخار می‌کنید.

نیلی احمد آبادی تصریح کرد: این جشن تزریق توانایی‌های شما در طول چندین سال تحصیل به جامعه است خوشبختانه امروزه نقش دانشگاه تهران در سابقه فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان بی بدیل است.

وی تاکید کرد: امروز کمتر مجموعه‌ای را در کشور می‌توان دید که در تاریخ خود بتواند همواره پیشتاز باشد و پیشتاز باقی بماند آنچه امروز دانشگاه تهران دارد قطعا بخش بزرگی از آن مرهون دانشجویان و دانش آموختگان آن است.

رئیس دانشگاه تهران اضافه کرد: خوشبختانه دانشگاه تهران همچنان از لحاظ رتبه‌بندی‌های جهانی جز معتبرترین دانشگاهی کشور و جهان می‌باشد.

نیلی احمد آبادی نقش دانشگاه تهران را به عنوان یکی از سرمایه‌های بزرگ کشور خواند و اظهار داشت: دانش آموختگان سرمایه‌های مهم کشور هستند و یکی از معیارهای برتری دنیا و جایگاه‌های ممتاز در میان کشورها همین دانش آموختگان هستند.

وی گفت: امروز توسعه هیچ کشوری بدون توسل به دانش و دانش آموختگان دانشمند امکان پذیر نیست لذا هرچه توسعه دانشگاه تهران بیشتر و دانش آن عمیق تر شود قطعا توسعه کشور بهتر خواهد شد و ما آینده روشنتری را برای کشور رقم خواهیم زد.

رئیس دانشگاه تهران اظهار کرد: امروز دانشگاه تهران یک برند علمی نیست بلکه یک نهاد جهانی است که خوشبختانه تا به امروز توانسته نقش بسیار مهمی در فارغ‌التحصیلی چندین هزار دانشجو در کشور داشته باشد.

وی یادآور شد: برگزاری این جشن خود پیامی است از سوی دانشگاه به دانش آموختگان و اینکه ما ارزش و اهمیت دانش آموختگان را به خوبی می‌شناسسیم و اگر تا کنون از این استعداد و توان به اندازی کافی بهره‌مند نشده‌ایم باید در آینده اقدامات لازم را برای آن بهره‌مندی فراهم کنیم.

در ادامه این برنامه مجید سرسنگی معاون دانشگاه تهران ضمن خو‌شامدگویی به دانش آموختگان و خانواده‌هایشان گفت: خوشحالیم که در سایه تاییدات الهی و با عنایتی که رئیس و هیئت رئیسه دانشگاه تهران داشتند امسال برای دومین بار توانستیم جشن به متمرکز دانش آموختگی دانشگاه تهران را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: دانش آموخته دانشگاه تهران بودن افتخار بزرگی است اما افتخار کاملی نیست این افتخار وقتی کامل می‌شود که شماها در جامعه با دستان پر توان خود بتوانید به عنوان نماینده دانشگاه تهران تاثیر گذار باشید و آینده کشور به نام و دست شما رقم بخورد که من مطمئنم بخش عمده‌ای از دانش آموختگان دانشگاه تهران چنین نقشی را در آینده به عهده خواهند گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : دانشگاه تهران؛ یک نهاد جهانی در دنیا

دانشگاه تهران؛ یک نهاد جهانی در دنیا

12 May 2018 | 4:07 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان