دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

«خانم کارکوب» به نمایشگاه کتاب می‌آید/ کاری تازه از نویسنده کتاب «ملاصالح»

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: «خانم کارکوب» به نمایشگاه کتاب می‌آید/ کاری تازه از نویسنده کتاب «ملاصالح» در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از فارس، کتاب «خانم کارکوب‌» اثر رضیه غبیشی (نویسنده ملاصالح) از سوی نشر شهید کاظمی منتشر شده و در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

خانم کارکوب‌زاده زنی است با قدی خمیده اما استوار، زنی که با آغاز جنگ تحمیلی و محاصره آبادان، همسر و پنج فرزند برومندش راهی جبهه‌های جنگ و دفاع از میهن می‌شوند و در دو سال اول جنگ، دو فرزندش به شهادت می‌رسند و در سال سوم نیز، خبر اسارت دو فرزند دیگرش را می‌شنود.

از آن پس سال‌ها چشم به راهشان می‌نشیند تا سرانجام با خبر آزادی یکی از آنان، نور امید به بازگشت پسر کوچکش نیز در دلش شعله می‌کشد. اما این انتظار به درازا می‌کشد و هرگز خبری از او نمی‌رسد…

«خانم کارکوب» مجموعه خاطرات خانم «زهرا کارکو» همسر رزمنده پاسدار «خداداد کارکوب‌زاده» و مادر سه شهید و دو جانباز است که با قلمی روان و توانا، خواننده را با حوادث و فراز و فرودهای بسیار و صبر و فداکاری یک مادر همراه می‌کند.

این کتاب که به قلم رضیه غبیشی و همت انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است که در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، رونمایی و عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : «خانم کارکوب» به نمایشگاه کتاب می‌آید/ کاری تازه از نویسنده کتاب «ملاصالح»

«خانم کارکوب» به نمایشگاه کتاب می‌آید/ کاری تازه از نویسنده کتاب «ملاصالح»

30 April 2018 | 4:57 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان