دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

حاتمی‌کیا و حجازی‌فر به استان البرز می‌روند؛ عوامل «لاتاری» به مازندران

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: حاتمی‌کیا و حجازی‌فر به استان البرز می‌روند؛ عوامل «لاتاری» به مازندران در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش خبرنگار سینمایی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از فارس، ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان فیلم سینمایی «به وقت شام» و هادی حجازی‌فر بازیگر این فیلم سینمایی پنج‌شنبه ۱۶ فروردین در سینماهای استان البرز در برخی از سانس‌های فیلم‌شان کنار مخاطبان خود حضور پیدا می‌کنند.

 

بنا بر این خبر، این دو چهره سینمایی در سینماهای «پرشین مهرشهر» ساعت ۱۸:۱۵ و ۱۸:۴۵، سینما «هجرت» ساعت ۲۰:۳۰ و سینما «ساویز» ساعت ۲۱:۴۵ حضور خواهند داشت و در کنار مردم و مخاطبان خود به تماشای فیلم سینمایی «به وقت شام» می‌نشینند.

برای علاقه‌مندان این فیلم خرید بلیت از سایت hhtpp://cintik.ir/q4eb2 امکان‌پذیر است.

همچنین محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم سینمایی «لاتاری»، سیدمحمود رضوی «تهیه‌کننده» و ساعد سهیلی یکی از بازیگران مطرح این اثر در روزهای چهارشنبه ۱۵ فروردین (امروز)، پنج شنبه ۱۶ فروردین و جمعه ۱۷ فروردین با مخاطبان فیلمشان در سینماهای استان مازندران دیدار خواهند داشت.

 

باید در ادامه اشاره کرد عوامل این فیلم در روز‌های چهارشنبه در سینما بهمن شهر آمل برای سانس ۲۰:۳۰، پنج شنبه سینما سپهر شهر ساری برای سانس‌های 17، 19 و 21 و جمعه سینما «هنر و تجربه» شهر بابل برای سانس‌های 17، 19 و 21 حضور خواهند داشت و در کنار مردم به تماشای فیلم «لاتاری» خواهند نشست.

خرید بلیت برای علاقه‌مندان از سایت سینماتیکت امکان‌پذیر است. 

لاتاری، دومین فیلم پرفروش اکران نوروزی و به وقت شام، سومین فیلم جدول اکران در روزهای آغازین سال 97 است.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : حاتمی‌کیا و حجازی‌فر به استان البرز می‌روند؛ عوامل «لاتاری» به مازندران

حاتمی‌کیا و حجازی‌فر به استان البرز می‌روند؛ عوامل «لاتاری» به مازندران

4 April 2018 | 3:05 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان