دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

جدایی بازیگر نقش اول «مردگان متحرک» از این سریال

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: جدایی بازیگر نقش اول «مردگان متحرک» از این سریال در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از فارس به نقل از گاردین، «اندرو لینکلن» بازیگر اصلی سریال «مردگان متحرک» (The Walking Dead) با این سریال وداع می‌کند. بدین ترتیب طرفداران سریال تنها یک فصل دیگر شاهد حضور این شخصیت در این مجموعه تلویزیونی آخرالزمانی خواهند بود.

البته از نحوه خروج این کاراکتر اطلاعاتی منتشر نشده است و فقط می‌دانیم لینکلن در 6 اپیزود دیگر از فصل آینده به ایفای نقش می‌پردازد و فصل نهم آخرین حضور وی در «مردگان متحرک» است.

 

 

شنیده شده است که شبکه AMC قصد دارد پس از جدایی لینکلن، یکی دیگر از شخصیت‌های اصلی و ثابت سریال یعنی «نورمن ریداس» (بازیگر نقش «دریل») را به عنوان رهبر گروه جایگزین وی کند.

«لورن کوهن» بازیگر نقش «مگی» هم تنها 6 قسمت دیگر با این سریال خواهد بود و پس از آن او هم «مردگان متحرک» را ترک خواهد کرد. وی چندی پیش با درخواست دستمزد بیشتر در شبکه‌های اجتماعی جنجال‌آفرین شده بود.

مرگ شخصیت‌های اصلی «مردگان متحرک» در فصول مختلف سریال به یکی از غافلگیری‌ها و البته جذابیت‌های آن بدل شده است، اما گاهی این جدایی به مذاق هواداران خوش نمی‌آید و با اعتراضاتی مواجه می‌شود که مرگ بازیگر نقش «گلن» و بازیگر نقش «کارل» از جمله آن‌هاست.

مردگان متحرک یک سریال آخرالزمانی است که پخش آن از سال 2010 آغاز شده و تاکنون چندین بار رکورد پربیینده‌ترین افتتاحیه یک سریال را در شبکه AMC شکسته است. این سریال، تلاش انسان‌ها برای بقا هنگام فراگیرشدن زامبی‌‌ها را بیان می‌‌کند.

انتهای پیام/

 

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : جدایی بازیگر نقش اول «مردگان متحرک» از این سریال

جدایی بازیگر نقش اول «مردگان متحرک» از این سریال

31 May 2018 | 12:53 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان