دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

«تعطیلات رویایی» سریال آپارتمانی نیست/ سریال ادامه فضای سه دونگ سه دونگ است

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: «تعطیلات رویایی» سریال آپارتمانی نیست/ سریال ادامه فضای سه دونگ سه دونگ است در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

«مریم معصومی» بازیگر نقش رویا در سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از فارس،‌ گفت: نقشم را در این سریال خیلی دوست دارم و این کار جزو کارهایی است که از لحاظ بازی‌ها و قصه بسیار شریف است و لودگی ندارد.

وی با اشاره به جذابیت بصری که در این سریال دیده می‌شود، ادامه داد: تعداد زیادی از کاراکترهای «تعطیلات رویایی» جدی هستند و شرایطی که این سریال دارد متفاوت بودن شرایط بصری آن است که بیننده به غیر از قسمت اول که در شیراز مقابل دوربین رفته است،‌ بیننده داخل خانه را اصلا نمی‌بیند و فضاها خارجی است.

 

این بازیگر در ادامه بیان داشت: اغلب سکانس‌های این سریال در کیش مقابل دوربین رفت. پایان هر قسمت با هیجان خوبی تمام می‌شود تا جایی که موقع خواندن متن‌ها مدام دوست داشتم ادامه قصه را بدانم.

بازیگر سریال «مرز خوشبختی» با اشاره به حضور در باکس نوروزی گفت: در کل سریال مناسبتی را خیلی دوست دارم گرچه اولین کارم «سه دونگ سه دونگ» بود که در ماه رمضان بروی آنتن رفت، ‌اما در دو سال پیاپی در سریال نوروزی بازی ‌کردم.

 

وی ادامه داد: نقش رویا به همراه همسرش بهروز از جمله کاراکترهای بانمک سریال است که به عبارتی مثل پت و مت هستند و خرابکاری‌های همدیگر را رفع و رجوع می‌کنند. فکر می‌کنم این سریال ادامه فضای سه دونگ سه دونگ است و شبیه به اتفاقی است که سالها پیش در سه دونگ سه دونگ برایم افتاد که مردم خیلی دوست داشتند.

معصومی در ادامه بیان داشت: مردم دوست دارند در سریال‌ها شادی، رنگ و قاب‌هایی که شاید زیاد ندیدند و تکراری هم نیست را ببینند. شاید خیلی از هم وطنانمان به کیش سفر نکرده باشند و دیدن این جزیره در قاب یک سریال برایشان جذابیت داشته باشد. از طرفی یکی از دلایل موفقیت سریال‌های خارجی این است که در کشورهای مختلفی ساخته می‌شود و مردم دوست دارند ببینند که برای مثال فرانسه چه شکلی است و همین ناخودآگاه مخاطب را پای اثر می‌کشاند.

وی افزود: همیشه مردم در سریال‌ها اتفاق‌هایی را دیدند که در یک خانه و محیط بسته می‌افتد و گاهگداری به بیرون از خانه می‌رود. اما در تعطیلات رویایی اغلب قصه ما بیرون از خانه می‌گذرد و چالش‌ها و کشمکش‌هایش در فضای باز زیاد است و مخاطب دریا، ساحل،‌ تفریحات دریایی و … می‌بیند که همین‌ها می‌تواند در جذب مخاطب تاثیر گذار باشد.

 

این بازیگر ادامه داد: این سریال باید ظرف مدت 5 ماه تمام می‌شد، اما ما خیلی فشرده کار کردیم و در دو ماه کار را به پایان رساندیم. به هر ترتیب هزینه‌های چنین سریالی خیلی بیشتر از سریالی است که در تهران و داخل آپارتمان ساخته می‌شود اما با تمام اینها گروه بسیار خوب و کاربلد بودند. همچنین اغلب سکانس‌هایمان تک برداشت بود و این موضوع در سریال طنز خیلی کمیاب است.

بازیگر سریال «نفس شیرین» در پایان گفت: در این مدت فیلم سینمایی «ترانه» به کارگردانی مهدی صاحبی را داشتم که در نوبت اکران هست و در این فیلم پنج گریم مختلف دارم. همچنین بنا به خواسته خودم در چند اثر نمایشی حضور داشتم.

به گزارش فارس، سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی در ایام نوروز هر شب ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : «تعطیلات رویایی» سریال آپارتمانی نیست/ سریال ادامه فضای سه دونگ سه دونگ است

«تعطیلات رویایی» سریال آپارتمانی نیست/ سریال ادامه فضای سه دونگ سه دونگ است

31 March 2018 | 12:37 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان