دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

تاکنون راهی برای متوقف کردن حرکت گدازه‌ها در هاوایی پیدا نشده است

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: تاکنون راهی برای متوقف کردن حرکت گدازه‌ها در هاوایی پیدا نشده است در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش خبرنگار فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از میزان به نقل از خبرگزاری سی ان ان، در یکی از روستاهای هاوایی به دلیل وجود شکافی ایجاد شده، مواد داغ شروع به حرکت کردند و تاکنون متوقف نشده اند. بنا به گفته های بنجامین اندریوس مدیر سازمان جهانی اتشفشان در موزه تاریخ طبیعی اسمیتسونیان جریان حرکت این گدازه ها متوقف نشده است و مردم تمام تلاش خود را برای متوقف کردن آن کرده اند.

تاکنون هیچ راهی برای متوقف کردن حرکت گدازه‌ها پیدا نشد

اندریوس افزود: در این حادثه تلمبه های بزرگی برای پخش کردن گدازه ها روی آب دریا استفاده می‌‎شد اما نتیجه ای نداشته و یک نفر در این اتفاق جان خود را از دست داده است. طبق اطلاعات بدست امده از بمب های انفجاری برای منحرف کردن مسیر گدازه ها استفاده شده است.

اندریوس گفته است: گدازه ها غلظت زیادی دارند به همین دلیل هیچ دیواری مانع حرکت آنها نمیشود و هرچه برسر راه باشد را از بین می‌برند.

انتهای پیام/

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : تاکنون راهی برای متوقف کردن حرکت گدازه‌ها در هاوایی پیدا نشده است

تاکنون راهی برای متوقف کردن حرکت گدازه‌ها در هاوایی پیدا نشده است

13 May 2018 | 7:23 am

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان