دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

تاریخ مصرف گوشی‌های اپل چقدر است؟

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: تاریخ مصرف گوشی‌های اپل چقدر است؟ در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

تاریخ مصرف گوشی‌های اپل چقدر است؟به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از میزان، در میان برند‌های معروف جهان شرکت اپل در زمینه طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی پیشتاز است؛ همین امر سبب شده است در بین کاربران به ویژه مخاطبان تلفن همراه طرفداران زیادی پیدا کند.

شرکت اپل در خصوص پرسش کاربران درباره مدت زمان مصرف بهینه تلفن همراه اعلام کرد، آیفون می‌تواند سه الی چهار سال عمر مفید داشته باشد. البته این امر به نوع استفاده افراد از تلفن همراه برمی‌گردد. نماینده شرکت اپل در این باره گفت:

«الگوی استفاده هر محصول با دیگری متفاوت است و به استفاده عادی یا حرفه‌ای کاربر بستگی دارد. برای همین از نظر ما، طول‌عمر استفاده از گجت‌های مجهز به OSX و tvOS تا چهار سال و طول عمر استفاده از گجت‌های مجهز به سیستم‌عامل iOS و watchOS تا نهایتا سه سال می‌باشد».

انتهای پیام/

 

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : تاریخ مصرف گوشی‌های اپل چقدر است؟

تاریخ مصرف گوشی‌های اپل چقدر است؟

1 April 2018 | 4:20 am

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان