دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

ارائه رابط کاربری جدید نرم افزار OneDrive در اندروید و آی‌او‌اس

مجله تفریحی و سرگرمی گزارش می دهد: ارائه رابط کاربری جدید نرم افزار OneDrive در اندروید و آی‌او‌اس در مجله سرگرمی و تفریحی 24 :

به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی 24 به نقل از میزان، نرم افزار وان‌درایو یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌های شرکت مایکروسافت است که در زمینه اشتراک‌گذاری فایل و مدیا در بین پلتفرم‌های ویندوز، اندروید و آی‌او‌اس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما به تازگی شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که نرم افزار وان‌درایو در جهت سهولت امر اشتراک گذاری، رابط کاربری این برنامه را در پلتفرم‌ گوشی‌های هوشمند تغییر و به روزرسانی کرده است.

این رابط کاربری باعث می‌شود کاربران بتوانند با روش‌های بهتر و ساده‌تر فایل‌های خود را به اشتراک گذاشته و برخی از باگ‌های موجود در نسخه پیشین نیز در این به روزرسانی رفع شده است.

گفتنی است؛ در حال حاضر آپدیت فوق برای کاربران پلتفرم اندروید و آی‌او‌اس در دسترس قرار گرفته است. در ادامه نیز تصویری از رابط کاربری یا همان UI جدید نرم افزار وان‌درایو را مشاهده می‌کنید :

 

ارائه رابط کاربری جدید نرم افزار OneDrive در اندروید و آی‌او‌اس

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

انتهای پیام/

 

 

مجله تفریحی و سرگرمی - کلیه خبرها به نقل از روزنامه ها و خبرگزاری های مورد تایید وزارت ارشاد ذکر شده اند و مجله تفریحی و سرگرمی 24 مسئولیتی در قبال محتوا نخواهد داشت


مشاهده : ارائه رابط کاربری جدید نرم افزار OneDrive در اندروید و آی‌او‌اس

ارائه رابط کاربری جدید نرم افزار OneDrive در اندروید و آی‌او‌اس

28 April 2018 | 7:08 pm

طراحی سایت در اصفهان
درج آگهی رایگان